OFERTA

Utrzymanie czystości

Sprzątanie terenów zielonych

Sprzątanie terenów zielonych

Oferujemy jednorazowe oraz okresowe usługi związane nie tylko z  utrzymaniem czystości wewnątrz budynków ale również w ich najbliższym otoczeniu. Nasi pracownicy chętnie zadbają aby Państwa ogród czy przynależny do nieruchomości obszar zieleni stanowił miejsce nakłaniające jednoznacznie do odpoczynku i relaksu . Regularnie koszona, nawożona i podlewana  trawa, przycinane starannie krzewy czy  zadbane kwiaty z pewnością znajdą odzwierciedlenie w pozytywnym odbiorze otoczenia przez mieszkańców danej nieruchomości jak również przez odwiedzające okolice osoby.

Zakres wykonywanych przez nas usług obejmuje:

 • koszenie trawników
  pielęgnacja ogrodów
  strzyżenie żywopłotów i krzewów

 • podlewanie
  pielęgnacja klombów i kwietników
  grabienie trawy i liści

 • odchwaszczanie
  czyszczenie kostki brukowej

Nasza zawsze indywidualnie przygotowywana oferta uwzględnia oczywiście wymagania klienta co do oczekiwanego rezultatu wykonywanej usługi. Jej kosztorys uzależniony jest również od takich czynników jak wielkość powierzchni podlegającej usłudze, częstotliwości z jaką jest wykonywana oraz od zakresu czynności wchodzących w skład konkretnego zlecenia. Po bliższe informacje zapraszamy Państwa do kontaktu bezpośredniego.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, wyjaśnimy wątpliwości. Umówimy wizytę, podczas której przedstawimy niezobowiązująco naszą ofertę.