OFERTA

Utrzymanie czystości

Sprzątanie poremontowe i pobudowlane

Sprzątanie poremontowe i pobudowlane

Oferujemy jednorazowe oraz okresowe usługi związane ze sprzątaniem bezpośrednio po remontach i pracach budowlanych – oferta polegająca na gruntownych czyszczeniu skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm budowlanych  Nasi pracownicy dysponując odpowiednim doświadczeniem, niezbędną wiedzą i nowoczesnym sprzętem z zachowaniem zasady absolutnej dyskrecji dokładają wszelkich starań by każde powierzone nam przez Państwa zlecenie było wykonane z zachowaniem najwyższych norm jakościowych jakie dyktuje rynek.

Zakres wykonywanych przez nas usług dla klientów indywidualnych obejmuje :

 • 1. Odkurzanie podług i ścian
  2. Doczyszczanie i mycie powierzchni podłogowych
  3. Doczyszczanie i mycie okien

 • 4. Doczyszczanie i mycie drzwi
  5. Doczyszczanie i mycie lamp
  6. Doczyszczanie i mycie mebli

 • 7. Doczyszczanie i mycie łazienek
  8. Doczyszczanie i mycie kuchni
  9. Doczyszczanie i mycie kostki brukowej i innych powierzchni zewnętrznych

Nasza zawsze indywidualnie przygotowywana oferta uwzględnia oczywiście wymagania klienta co do oczekiwanego rezultatu wykonywanej usługi. Jej kosztorys uzależniony jest również od takich czynników jak wielkość powierzchni podlegającej usłudze, częstotliwości z jaką jest wykonywana oraz od zakresu czynności wchodzących w skład konkretnego zlecenia. Po bliższe informacje zapraszamy Państwa do kontaktu bezpośredniego.

 

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, wyjaśnimy wątpliwości. Umówimy wizytę, podczas której przedstawimy niezobowiązująco naszą ofertę.