OFERTA

Utrzymanie czystości

Czyszczenie nagrobków

Czyszczenie nagrobków

Nasza oferta związana z opieką nad grobami skierowana jest do osób które potrzebują wsparcia w zakresie doglądania miejsc spoczynku swoich najbliższych. Mogą nam Państwo zlecić usługę jednorazową bądź skorzystać z naszego abonamentu ( usługa wykonywana cyklicznie ) co spowoduje iż nagrobki na których będę widniały świeże kwiaty oraz palące się znicze będą zawsze czyste i zadbane. Zakończoną pracę zawsze potwierdzamy dokumentacją zdjęciową dzięki której Państwo uzyskują jednoznaczny dowód iż zlecenie zostało wykonane prawidłowo, rzetelnie i zgodnie z Państwa życzeniem.

Zakres wykonywanych przez nas usług dla klientów indywidualnych obejmuje :

  • 1. Sprzątanie grobu wraz z jego bezpośrednim otoczeniem
    2. Czyszczenie nagrobka

  • 3. Złożenie kwiatów
    4. Zapalenie znicza
  • 5. Odśnieżanie nagrobka

Nasza zawsze indywidualnie przygotowywana oferta uwzględnia oczywiście wymagania klienta co do oczekiwanego rezultatu wykonywanej usługi. Jej kosztorys uzależniony jest również od takich czynników jak wielkość powierzchni podlegającej usłudze, częstotliwości z jaką jest wykonywana oraz od zakresu czynności wchodzących w skład konkretnego zlecenia. Po bliższe informacje zapraszamy Państwa do kontaktu bezpośredniego.

Chętnie odpowiemy na pytania, wyjaśnimy wątpliwości. Umówimy wizytę, podczas której przedstawimy niezobowiązująco naszą ofertę.