OFERTA

Utrzymanie czystości

Oferujemy jednorazowe jak i okresowe usługi związane z utrzymaniem czystości w mieszkaniach, domach, apartamentach.

więcej
Oferujemy jednorazowe oraz okresowe usługi związane z utrzymaniem czystości w biurach i firmach.
więcej

Oferujemy jednorazowe oraz okresowe usługi związane z utrzymaniem czystości dla wspólnot mieszkaniowych.

więcej
Oferujemy jednorazowe oraz okresowe usługi związane nie tylko z utrzymaniem czystości wewnątrz budynków ale również w ich najbliższym otoczeniu.
więcej
Oferujemy jednorazowe jak i okresowe usługi związane ze sprzątaniem bezpośrednio po uroczystościach i imprezach okolicznościowych.
więcej
Oferujemy jednorazowe oraz okresowe usługi związane ze sprzątaniem bezpośrednio po remontach i pracach budowlanych – oferta polegająca na gruntownych czyszczeniu skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm budowlanch.
więcej
Oferujemy jednorazowe oraz okresowe usługi związane ze sprzątaniem bezpośrednio po remontach i pracach budowlanych.
więcej
Nasza firma oferuje Państwu również szereg usług specjalistycznych przy wykonywaniu których szczególnie istotne są takie czynniki jak odpowiednio wyposażony w wiedzę i doświadczenie personel mający do dyspozycji profesjonalny i niezawodny sprzęt.
więcej
Nasza oferta związana z opieką nad grobami skierowana jest do osób które potrzebują wsparcia w zakresie doglądania miejsc spoczynku swoich najbliższych. Mogą nam Państwo zlecić usługę jednorazową bądź skorzystać z naszego abonamentu ( usługa wykonywana cyklicznie ) co spowoduje iż nagrobki na których będę widniały świeże kwiaty oraz palące się znicze będą zawsze czyste i zadbane.
więcej

Plan abonamentowy

WIĘCEJ